V prípade dopytov alebo iných otázok nás kontaktujte +421 905 565 759 / molchem@molchem.sk

Fison Instruments Ltd

Fison Instruments Ltd. je popredný výrobca širokého sortimentu laboratórnych zariadení so sídlom v Spojenom kráľovstve s osvedčenými výsledkami v neustálom vývoji a predaji produktov, ktoré spĺňajú potreby zákazníkov. 

Výrobca  poskytuje produkty najvyššej kvality so sľubnými aplikáciami v rámci biologických vied, biotechnológie, farmaceutického a chemického priemyslu. 

Ponúka veľmi konkurencieschopný sortiment laboratórnych prístrojov, ako sú autoklávy, automatické rotačné miešadlá na extrakciu kvapalín, bezpečnostné skrine, odstredivky, suché alebo vodné kúpele, počítadlá kolónií, hustomery, analyzátory, hybridizačný systém FISH, fluorometre, mrazničky, digestory, systémy na zobrazovanie gélu, Karl Fischer Titrator a iné..

2 položiek celkom
FM MPW A100

Premývačka mikrodoštičiek FM-MPW-A100 je kompaktná, efektívna, spoľahlivá a užívateľsky prívetivá premývačka mikroplatní. Kompatibilná s platničkami s plochým dnom, dnom U...

Kód: FM-MPW-A100
FM MPW A101

Umývačka mikroplatničiek FM-MPW-A101 je kompaktná, efektívna, spoľahlivá a užívateľsky prívetivá. S 8 a 12 rozdeľovacími kanálmi poskytuje výborné premytie dna mikroplatne....

Kód: FM-MPW-A101

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom