Vážení zákazníci, vzhľadom na rýchlo meniace sa ceny materiálov, dopravy a skladových zásob sa prosím na produkty dopytujte. Cenovú ponuku vám vypracujeme spravidla do 48h.

Laboratórne sklo a porcelán

U nás nájdete laboratórne sklo, skúmavky, odmerné banky, laboratórne kadičky, chladiče, destilačné prístroje, Petriho misky, odmerné sklo, sklo SIMAX, Erlenmeyerove banky, laboratórny porcelán.

Kategória laboratórne sklo zahŕňa rôzne druhy sklenených nádob a pomôcok, ktoré sa používajú v laboratóriách na rôzne účely, ako sú napríklad uchovávanie a manipulácia s tekutinami, vzorkami a chemickými látkami. Tieto sklenené pomôcky sú zvyčajne vyrábané z borosilikátového skla, ktoré je odolné voči vysokým teplotám a chemikáliám.

2 položiek celkom
chladič guličkovy

Chladič bez NZ, sklenené olivky, rôzne veľkosti.

Kód: 632442511300
kadička nizka s vylevkou 1

Kadička je odolnejšia proti nárazu a rozbitiu. Materiál borosilikát. Podľa normy PN 70 4030, ISO 3819, DIN 12 331 a CSN 70 4031

Kód: 1922/5 M

Medzi bežné laboratórne sklenené pomôcky patria Erlenmeyerove banky, kadičky, banky s rovným alebo guľatým dnom, pipety, byrety, odmerky, výlevky, sklenené tyčinky, destilačné prístroje a mnoho ďalších. Každá z týchto pomôcok má špecifické použitie a je navrhnutá tak, aby splnila určité požiadavky a normy pre bezpečnosť a presnosť v laboratóriách. Kvalitné laboratórne sklo je kľúčovým prvkom v každom laboratóriu.