V prípade dopytov alebo iných otázok nás kontaktujte +421 905 565 759 / molchem@molchem.sk

O nás

Molchem s.r.o. je molekulárno-chemická firma, ktorá zabezpečuje návrh, realizáciu a distribúciu komplexných dodávok rôznorodého spotrebného materiálu, chemikálií, kitov, reagencií a laboratórnych prístrojov od požadovaných výrobcov.

Špecializujeme sa tiež na tovar, ktorý Vám iné firmy, vzhľadom na nastavené procesy alebo obchodnú politiku, nevedia dodať. Našou výhodou sú skúsenosti so zahraničnou distribúciou, nezávislosť, schopnosť priniesť Vám optimálne riešenie, ochota a pomoc vyriešiť akúkoľvek požiadavku.

Naši špecialisti sú pripravení poskytnúť Vám všetky potrebné informácie a pomôcť s návrhom optimálneho riešenia pre Vaše potreby. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť a my Vám radi pripravíme komplexnú cenovú ponuku molchem@molchem.sk alebo sa zapojíme do výberového procesu.  


Firmu od začiatku nášho vzniku budujeme s ohľadom na kvalitu produktov a na zákaznícky servis. Našich partnerov si zodpovedne vyberáme a náš rozhodujúci faktor je kvalita a až potom cena. Riadime sa podľa toho aj v živote a osvedčilo sa nám to. 

 SK kvalita aj cena - compressed

Našou motiváciou nie je vysoký zárobok, ale vyrovnané partnerstvá s vami a stabilná renomovaná spoločnosť. Pri nás máte istotu, že plníme to, na čom sa dohodneme. Vždy sme otvorení a úprimní a nesľubujeme nič, čo nevieme splniť.

SK žiadne výhovorky - compressed

Sme radi za každého zákazníka, ktorý si váži poctivé podnikanie a radšej podporí slovenské firmy, ako nadnárodné spoločnosti. Zároveň vám ďakujeme za každú spätnú väzbu, ktorú vždy príjimame s pokorou.

SK každý dôležitý - compressed

Ak sa ešte nepoznáme, neváhajte nás osloviť. Minimálne si poprajeme pekný deň!

RNDr. Ján Šepeľák / Konateľ