Vážení zákazníci, vzhľadom na rýchlo meniace sa ceny materiálov, dopravy a skladových zásob sa prosím na produkty dopytujte. Cenovú ponuku vám vypracujeme spravidla do 48h.

O nás

Molchem s.r.o. je molekulárno-chemická firma, ktorá zabezpečuje návrh, realizáciu a distribúciu komplexných dodávok rôznorodého spotrebného materiálu, chemikálií, kitov, reagencií a laboratórnych prístrojov od požadovaných výrobcov.

Špecializujeme sa tiež na tovar, ktorý Vám iné firmy, vzhľadom na nastavené procesy alebo obchodnú politiku, nevedia dodať. Našou výhodou sú skúsenosti so zahraničnou distribúciou, nezávislosť, schopnosť priniesť zákazníkovi optimálne riešenie, ochota a pomoc vyriešiť akúkoľvek požiadavku.

Naši špecialisti sú pripravení Vám poskytnúť všetky potrebné informácie a pomôcť s návrhom optimálneho riešenia pre Vaše potreby. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť a my Vám radi pripravíme komplexnú cenovú ponuku (molchem@molchem.sk).

 

 5924bb8fb295c78e8da339e9290f4bfa

Firmu od začiatku nášho vzniku budujeme s ohľadom na kvalitu produktov a na zákaznícky servis. Našou motiváciou nie je vysoký zárobok, ale vyrovnané partnerstvá s vami a stabilná renomovaná spoločnosť. Pri nás máte istotu, že plníme to, na čom sa dohodneme. Vždy sme otvorení a úprimní a nesľubujeme nič, čo nevieme splniť.

Sme radi za každého zákazníka, ktorý si váži poctivé podnikanie a radšej podporí slovenské firmy, ako nadnárodné spoločnosti. Zároveň vám ďakujeme za každú spätnú väzbu, ktorú vždy príjimame s pokorou.

Ak sa ešte nepoznáme, neváhajte nás osloviť. Minimálne si poprajeme pekný deň!

RNDr. Ján Šepeľák / Konateľ