Vážení zákazníci, vzhľadom na rýchlo meniace sa ceny materiálov, dopravy a skladových zásob sa prosím na produkty dopytujte. Cenovú ponuku vám vypracujeme spravidla do 48h.

CoolBox chladiace pracovné stanice

Chladiace stanice CoolBox sú stolové systémy, ktoré poskytujú chladenie alebo zmrazovanie vzoriek bez ľadu, elektriny alebo batérií. Chladiace pracovné stanice bez ľadu sú univerzálne a prispôsobené rôznym formátom a teplotám vzoriek.

Modulárny dizajn umožňuje použitie termovodivých stojanov CoolRack™ a termovodivých modulov CoolSink™ na uloženie mikroskúmaviek, kryogénnych fľaštičiek a skúmaviek alebo doštičiek PCR, testovacích doštičiek a ďalších.

Opakovane použiteľné vnútorné chladiace alebo mraziace kazety poskytujú hodiny chladenia 0,5 °C až 4,0 °C alebo mrazenia -20 °C až 0 °C. Systémy chladiacej pracovnej stanice bez ľadu možno použiť aj so suchým ľadom na vytvorenie kompaktnej prenosnej, rýchlo zmrazujúcej pracovnej stanice pre baktérie, vírusy a proteíny.

Viac informácií tu.

Brožúra k stiahnutiu tu.

6 položiek celkom
BCS 503 C

Výškový nadstavec na použitie s chladiacou pracovnou stanicou CoolBox 2XT. Vhodný na umiestnenie vysokého modulu skúmaviek pre 3 až 50 ml kryoskúmavky, 15 alebo 50 ml...

Kód: BCS-503-C
BCS 503G

Stolový chladiaci systém CoolBox 2XT s dvojnásobnou kapacitou poskytujúci chladenie alebo mrazenie vzoriek bez ľadu, elektriny alebo batérií.

Kód: BCS-503
BCS 502G

Stolový chladiaci systém CoolBox XT poskytujúci chladenie alebo mrazenie vzoriek bez ľadu, elektriny alebo batérií.

Kód: BCS-502-F
BCS 502 CO

Výškový nadstavec na použitie s chladiacou pracovnou stanicou CoolBox XT. Vhodný na umiestnenie vysokého modulu skúmaviek pre 3 až 50 ml kryoskúmavky, 15 alebo 50 ml...

Kód: BCS-502-C
BCS 504

Stolový chladiaci systém CoolBox XT Starter poskytujúci chladenie alebo mrazenie vzoriek bez ľadu, elektriny alebo batérií. Systém je všestranný a prispôsobí sa rôznym formátom...

Kód: BCS-504
BCS 511

Vnútorná kazeta na použitie s chladiacimi pracovnými stanicami Azenta Life Sciences CoolBox 2XT, CoolBox XT a CoolBox XT Starter. Udrží vzorky v chlade/zmrazené až 16/8 hodín.

Kód: BCS-511