V prípade dopytov alebo iných otázok nás kontaktujte +421 905 565 759 / molchem@molchem.sk

CoolBox chladiace pracovné stanice

Chladiace stanice CoolBox sú stolové systémy, ktoré poskytujú chladenie alebo zmrazovanie vzoriek bez ľadu, elektriny alebo batérií. Chladiace pracovné stanice bez ľadu sú univerzálne a prispôsobené rôznym formátom a teplotám vzoriek.

Modulárny dizajn umožňuje použitie termovodivých stojanov CoolRack™ a termovodivých modulov CoolSink™ na uloženie mikroskúmaviek, kryogénnych fľaštičiek a skúmaviek alebo doštičiek PCR, testovacích doštičiek a ďalších.

Opakovane použiteľné vnútorné chladiace alebo mraziace kazety poskytujú hodiny chladenia 0,5 °C až 4,0 °C alebo mrazenia -20 °C až 0 °C. Systémy chladiacej pracovnej stanice bez ľadu možno použiť aj so suchým ľadom na vytvorenie kompaktnej prenosnej, rýchlo zmrazujúcej pracovnej stanice pre baktérie, vírusy a proteíny.

Viac informácií tu.

Brožúra k stiahnutiu tu.

Najpredávanejšie

6 položiek celkom
BCS 503 C

Výškový nadstavec na použitie s chladiacou pracovnou stanicou CoolBox 2XT. Vhodný na umiestnenie vysokého modulu skúmaviek pre 3 až 50 ml kryoskúmavky, 15 alebo 50 ml...

Kód: BCS-503-C
BCS 503G

Stolový chladiaci systém CoolBox 2XT s dvojnásobnou kapacitou poskytujúci chladenie alebo mrazenie vzoriek bez ľadu, elektriny alebo batérií.

Kód: BCS-503O
BCS 502G

Stolový chladiaci systém CoolBox XT poskytujúci chladenie alebo mrazenie vzoriek bez ľadu, elektriny alebo batérií.

Kód: BCS-502-F
BCS 502 CO

Výškový nadstavec na použitie s chladiacou pracovnou stanicou CoolBox XT. Vhodný na umiestnenie vysokého modulu skúmaviek pre 3 až 50 ml kryoskúmavky, 15 alebo 50 ml...

Kód: BCS-502-C
BCS 504

Stolový chladiaci systém CoolBox XT Starter poskytujúci chladenie alebo mrazenie vzoriek bez ľadu, elektriny alebo batérií. Systém je všestranný a prispôsobí sa rôznym formátom...

Kód: BCS-504
BCS 511

Vnútorná kazeta na použitie s chladiacimi pracovnými stanicami Azenta Life Sciences CoolBox 2XT, CoolBox XT a CoolBox XT Starter. Udrží vzorky v chlade/zmrazené až 16/8 hodín.

Kód: BCS-511

Ak ste hľadaný produkt u nás nenašli, obráťte sa na našich predajcov, radi Vám vypracujeme cenovú ponuku.