Vážení zákazníci, vzhľadom na rýchlo meniace sa ceny materiálov, dopravy a skladových zásob sa prosím na produkty dopytujte. Cenovú ponuku vám vypracujeme spravidla do 48h.

Testovacie súpravy na glyfosát

Testovacie súpravy sú určené pre potravinárske/environmentálne laboratóriá, potravinárske spoločnosti a spracovateľov obilnín, ktorí vyžadujú rýchly čas realizácie a výsledky testov glyfosátu, ktoré podporujú rýchle a informované rozhodovanie.

Ponúkame kvantitatívne testovacie súpravy ELISA na glyfosát, testovacie súpravy ELISA s certifikátom AOAC Performance Tested a semikvantitatívne/kvalitatívne testovacie súpravy glyfosátu s laterálnym prietokom. Naše súpravy sú založené na osvedčenej technológii imunoanalýzy, ktorá sa už desaťročia spoľahlivo používa v rôznych priemyselných aplikáciách. K dispozícii sú aplikácie na testovanie v rôznych matriciach vzoriek.

1 položiek celkom
500205 glyphosate plate derivatization elisa
Novinka

Súprava ELISA s glyfosátom je imunoanalýza na kvantitatívny a citlivý skríning glyfosátu vo vzorkách vody. Tento test je vhodný na kvantitatívny a/alebo kvalitatívny skríning...

Kód: PN- 500205