V prípade dopytov alebo iných otázok nás kontaktujte +421 905 565 759 / molchem@molchem.sk

Protilátky na výskum rakoviny

Protirakovinové protilátky sa môžu zameriavať na široké spektrum antigénov, vrátane rozpustných proteínov, povrchových antigénov rakovinových buniek a receptorov efektorových buniek.

Výhody Elabscience ® Cancer Antibodies

  • Vysoká čistota antigénu: Čistota každého rekombinantného proteínu použitého ako imunogén je >= 90 %, z čoho časť je >= 95 %.
  • Vysoká protilátková špecifickosť: Protilátky s vysokou afinitnou antigénovou špecifickosťou boli získané antigénovou afinitnou purifikáciou.
  • Úplné a presné údaje o rakovinových protilátkach: Pokyny pre experimentálnu prevádzku WB zahŕňajú všetky experimentálne podmienky v experimentálnom procese WB. Výrobky boli prísne overené a údaje sú presné a spoľahlivé.
  • Komplexné a presné experimentálne údaje: Detekcia kvality viacerých druhov a aplikácií, aby sa zabezpečilo, že každá protilátka je vysoko kvalitný produkt, ktorý bol prísne testovaný.

Viac informácií o produktoch nájdete tu.

Najpredávanejšie

protilatky1
Protilátky proti rakovine pľúc
Na vyžiadanie
Kód: AB-LUNGCANCER
 
1 položiek celkom
protilatky1

Spoločnosť Elabscience® vyvinula sériu protilátok súvisiacich s výskumom rakoviny pľúc. Tieto vysokokvalitné protilátky vám môžu pomôcť presnejšie zistiť expresiu súvisiacich...

Kód: AB-LUNGCANCER

Ak ste hľadaný produkt u nás nenašli, obráťte sa na našich predajcov, radi Vám vypracujeme cenovú ponuku.