Vážení zákazníci, vzhľadom na rýchlo meniace sa ceny materiálov, dopravy a skladových zásob sa prosím na produkty dopytujte. Cenovú ponuku vám vypracujeme spravidla do 48h.

Microbiology & virology

Kód: MC-MICRO-VIRO
Neohodnotené
Značka: Targetmol
Na vyžiadanie

Mikrobiológia je štúdium mikroskopických organizmov, ako sú baktérie, vírusy, archaea, huby a prvoky. Táto disciplína zahŕňa základný výskum biochémie, fyziológie, bunkovej biológie, ekológie, evolúcie a klinických aspektov mikroorganizmov, vrátane reakcie hostiteľa na tieto látky.

Rôzne biopolyméry, ako sú polysacharidy, polyestery a polyamidy, sú produkované mikroorganizmami. Mikroorganizmy sa používajú na biotechnologickú výrobu biopolymérov s vlastnosťami na mieru vhodnými pre vysokohodnotné medicínske aplikácie, ako je tkanivové inžinierstvo a podávanie liečiv. Výskum naznačil, že mikroorganizmy by mohli byť užitočné pri liečbe rakoviny. Rôzne kmene nepatogénnych klostrídií môžu infiltrovať a replikovať sa v pevných nádoroch. Klostridiové vektory môžu byť bezpečne podávané a ich potenciál dodávať terapeutické proteíny bol demonštrovaný v rôznych predklinických modeloch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre kompletný zoznam inhibítorov, prosím kliknite sem.

Brožúra k stiahnutiu tu.