V prípade dopytov alebo iných otázok nás kontaktujte +421 905 565 759 / molchem@molchem.sk

Knižnica zlúčenín proti rakovine pľúc

Kód: L2190
Neohodnotené
Značka: Targetmol
Na vyžiadanie

Rakovina pľúc je zodpovedná za hlavný typ nových prípadov (11,6 % z celkového výskytu rakoviny), ako aj za najväčší počet úmrtí (1,8 milióna úmrtí, 18,4 % z celkového počtu) na celom svete v dôsledku zlej prognózy tejto rakoviny. Možnosti liečby rakoviny pľúc zahŕňajú chirurgický zákrok, radiačnú terapiu, chemoterapiu, imunoterapiu, cielenú terapiu a kombinovanú terapiu. Odporúčania týkajúce sa terapeutických modalít závisia od niekoľkých faktorov vrátane typu a štádia rakoviny. Napriek zlepšeniam v diagnostike a liečbe za posledných 30 rokov je prognóza pacientov s rakovinou pľúc stále neuspokojivá. Reakcie na súčasné štandardné terapie sú slabé, s výnimkou najviac lokalizovaných rakovín.

Cielená terapia a imunoterapia zmenili liečebnú paradigmu nemalobunkového karcinómu pľúc (NSCLC) a stali sa budúcim smerom terapie rakoviny pľúc. Cielené terapie sa zameriavajú na rakovinové bunky prerušením ich rastu a ich fungovania a pomáhajú znižovať poškodenie zdravých buniek. Zatiaľ čo cielená terapia pri NSCLC poskytla kontrolu ochorenia, u nádorov sa nevyhnutne vyvinula rezistencia voči liekom. S príchodom technológie sekvenovania celého genómu získame viac vedomostí o biologickom mechanizme výskytu a vývoja NSCLC a mechanizmu liekovej rezistencie, takže je možné navrhnúť a vyvinúť novú generáciu cielenej terapie prekonávajúcej liekovú rezistenciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • zbierka 1735 zlúčenín s terapeutickou aktivitou proti rakovine pľúc alebo zameraných na hlavné signálne dráhy rakoviny pľúc možno použiť na objavovanie liekov proti rakovine pľúc a štúdium mechanizmov
  • niektoré zlúčeniny boli na trhu alebo v klinických skúškach
  • NMR a HPLC validované na zabezpečenie vysokej čistoty a kvality
  • balené ako prášok alebo predrozpustené roztoky DMSO v 96/384 jamkovej platni s voliteľným 2D čiarovým kódom
  • veľkosť balenia 1 mg, 30 μL * 10 mM (v DMSO), 50 μL * 10 mM (v DMSO), 100 μL * 10 mM (v DMSO) a 250 μL * 10 mM (v DMSO)
  • produkty sú určené len na výskumné účely (nie sú určené na humánne, veterinárne alebo terapeutické použitie)
  • možnosť úpravy a prispôsobenia knižnice zlúčenín

 

Viac informácií tu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: