V prípade dopytov alebo iných otázok nás kontaktujte +421 905 565 759 / molchem@molchem.sk

Knižnica zlúčenín metabolizmu lipidov

Kód: L2510
Neohodnotené
Značka: Targetmol
Na vyžiadanie

Lipidy sú mastné kyseliny a ich deriváty a látky biosynteticky alebo funkčne príbuzné týmto zlúčeninám. Lipidy sú rozhodujúce pre bunkovú štruktúru, funkciu a energiu, ako aj pre izoláciu a ochranu orgánov a tela. Metabolizmus lipidov je syntéza a degradácia lipidov v bunkách, zahŕňajúca rozklad alebo ukladanie tukov na energiu a syntézu štrukturálnych a funkčných lipidov, ako sú tie, ktoré sa podieľajú na konštrukcii bunkových membrán. Početné štúdie ukázali, že metabolizmus lipidov hrá dôležitú úlohu v patogenéze širokého spektra chronických ochorení, ako sú kardiovaskulárne ochorenia, starnutie a rakovina atď. Metabolizmus lipidov je v súčasnosti akceptovaný ako hlavná metabolická dráha, ktorá sa podieľa na mnohých aspektoch biológie rakovinových buniek.

Knižnica zlúčenín metabolizmu lipidov TargetMol zhromažďuje 496 zlúčenín pôsobiacich na kľúčové ciele súvisiace s metabolizmom lipidov, ako je acetyl-CoA karboxyláza, acyltransferáza, cholesterylester transferový proteín (CETP), FAAH, syntáza mastných kyselín (FASN), HMG-CoA, reduktáza (HMG-CoA) , atď. Je to výkonný nástroj, ktorý možno použiť pri vývoji liekov súvisiacich s metabolizmom lipidov a štúdiách mechanizmov.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • zbierka 496 zlúčenín zameraných na metabolizmus lipidov
  • NMR a HPLC validované na zabezpečenie vysokej čistoty a kvality
  • balené ako prášok alebo predrozpustené roztoky DMSO v 96/384 jamkovej platni s voliteľným 2D čiarovým kódom
  • veľkosť balenia 1 mg, 30 μL * 10 mM (v DMSO), 50 μL * 10 mM (v DMSO), 100 μL * 10 mM (v DMSO) a 250 μL * 10 mM (v DMSO)
  • produkty sú určené len na výskumné účely (nie sú určené na humánne, veterinárne alebo terapeutické použitie)
  • možnosť úpravy a prispôsobenia knižnice zlúčenín

 

Viac informácií tu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: