V prípade dopytov alebo iných otázok nás kontaktujte +421 905 565 759 / molchem@molchem.sk

Knižnica zlúčenín súvisiacich s hematologickými ochoreniami

Kód: L8400
Neohodnotené
Značka: Targetmol
Na vyžiadanie

Hematologické ochorenia (hematonóza) sú poruchy krvi a krvotvorných orgánov.Okrem hematologických malignít, ako sú leukémia a lymfómy, môžu deti a dospievajúci trpieť krvnými poruchami, ktoré nie sú klasifikované ako rakovina, ale môžu viesť k závažným ochoreniam, a preto vyžadujú liečbu. Medzi tieto krvné poruchy patrí ťažká aplastická anémia (SAA), talasémia, imunitná (idiopatická) trombocytopenická purpura, vrodená neutropénia, hemofília, kosáčikovitá anémia, anémia z nedostatku železa a rôzne iné ochorenia. V posledných rokoch sa s hĺbkovým rozvojom lekárskeho výskumu výrazne zlepšila liečba krvných chorôb. Moderná medicína používa hormóny, chemoterapiu a iné metódy na liečbu krvných chorôb, ale vedľajšie účinky sú veľké a pacient má nízku mieru vyliečenia a je náchylný na recidívu. Po zavedení transplantácie kostnej drene ako liečby sa zlepšila miera vyliečenia leukémie. Transplantácia kostnej drene však prináša mnohé úskalia, i keď je transplantácia úspešná je veľká miera recidívy, ktorá bola v priebehu 5 rokov až 70 %.Preto je potrebné vyvinúť nové terapie a lieky na liečbu hematologických ochorení.

Knižnica od spoločnosti TargetMol vám poskytuje zlúčeniny súvisiace s hematologickými ochoreniami, ktoré možno použiť na vysokovýkonný skríning s vysokým obsahom.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • zbierka 524 zlúčenín súvisiacich s hematologickými ochoreniami
  • efektívny nástroj na výskum funkcií hematologického systému a súvisiacich ochorení, ako je hemofília, leukémia, β-talasémia
  • NMR a HPLC/LCMS validované na zabezpečenie vysokej čistoty a kvality
  • balené ako prášok alebo predrozpustené roztoky DMSO v 96/384 jamkovej platni s voliteľným 2D čiarovým kódom
  • veľkosť balenia 1 mg, 30 μL * 10 mM (v DMSO), 50 μL * 10 mM (v DMSO), 100 μL * 10 mM (v DMSO) a 250 μL * 10 mM (v DMSO)
  • produkty sú určené len na výskumné účely (nie sú určené na humánne, veterinárne alebo terapeutické použitie)
  • možnosť úpravy a prispôsobenia knižnice zlúčenín

 

Viac informácií tu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: