V prípade dopytov alebo iných otázok nás kontaktujte +421 905 565 759 / molchem@molchem.sk

Knižnica zlúčenín bunkového cyklu

Kód: L8100
Neohodnotené
Značka: Targetmol
Na vyžiadanie

Bunkový cyklus, predstavuje usporiadanú sekvenciu udalostí, ktoré sa vyskytujú v bunke pri príprave na bunkové delenie, delí sa na dve obdobia: interfázu a mitotickú (M) fázu. Samotná interfáza je rozdelená do rôznych fáz: fáza G1, fáza S a fáza G2. Zlúčeniny súvisiace s bunkovým cyklom sa spoliehajú na rôzne mechanizmy pôsobenia na reguláciu normálnej progresie bunkového cyklu. Niektoré z týchto zlúčenín interferujú s komplexmi CDK/cyklín a zanechávajú bunky uviaznuté na hranici fázy G2/M, zatiaľ čo iné ovplyvňujú fosforyláciu CaMKII, čo vyvoláva zastavenie vo fáze G1. Ďalšie mechanizmy účinku zahŕňajú interferenciu s funkciou RNA a inhibíciu syntézy proteínov. Mnohé z týchto zlúčenín nakoniec indukujú apoptózu ako výsledok ich prerušenia bunkového cyklu. Táto knižnica sa môže použiť na skríning protirakovinových liekov.

Knižnica zlúčenín bunkového cyklu TargetMol, predstavuje jedinečnú zbierku 695 zlúčenín súvisiacich s bunkovým cyklom. Môže sa použiť na výskum bunkového cyklu a súvisiaceho skríningu liekov.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • zbierka 695 zlúčenín súvisiacich s bunkovým cyklom pre vysokovýkonný skríning (HTS) a skríning s vysokým obsahom (HCS)
  • efektívny nástroj pre výskum bunkového cyklu a súvisiacich chorôb, ako sú rakovina, kardiovaskulárne choroby, zápaly, neurodegeneratívne choroby a iné
  • štrukturálne rôznorodé, medicínsky aktívne a bunkovo priepustné
  • NMR a HPLC/LCMS validované na zabezpečenie vysokej čistoty a kvality
  • balené ako prášok alebo predrozpustené roztoky DMSO v 96/384 jamkovej platni s voliteľným 2D čiarovým kódom
  • veľkosť balenia 1 mg, 30 μL * 10 mM (v DMSO), 50 μL * 10 mM (v DMSO), 100 μL * 10 mM (v DMSO) a 250 μL * 10 mM (v DMSO)
  • produkty sú určené len na výskumné účely (nie sú určené na humánne, veterinárne alebo terapeutické použitie)
  • možnosť úpravy a prispôsobenia knižnice zlúčenín

 

Viac informácií tu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: