V prípade dopytov alebo iných otázok nás kontaktujte +421 905 565 759 / molchem@molchem.sk

Knižnica ubikvitinačných zlúčenín

Kód: L8600
Neohodnotené
Značka: Targetmol
Na vyžiadanie

Ubikvitinácia zahŕňa kovalentné pripojenie ubikvitínu, malého 8-kDa proteínu, na substrát a vedie k rozpoznaniu a presunu substrátu do 26S proteazómového komplexu na degradáciu. Proces ubikvitinácie je prísne kontrolovaný tromi rodinami enzýmov: enzýmy aktivujúce ubikvitín (E1s), enzýmy konjugujúce ubikvitín (E2s) a nakoniec ubikvitín ligázy (E3s). Ubikvitinácia ovplyvňuje bunkový proces (apoptózu, bunkový cyklus, opravu poškodenia DNA a transport membrány atď.) reguláciou degradácie proteínov (prostredníctvom proteazómu a lyzozómu), koordináciou bunkovej lokalizácie proteínov, aktiváciou a inaktiváciou proteínov a moduláciou proteínu - proteínové interakcie. Ubikvitínová dráha sa podieľa na patogenéze niekoľkých chorôb a genetických porúch: rakoviny, kardiovaskulárnych chorôb a neurodegeneratívnych porúch atď.

Knižnica ubikvitinačných zlúčenín od spoločnosti TargetMol zhromažďuje 214 malých molekúl súvisiacich s ubikvitináciou, ktoré sa zameriavajú na proteazóm, enzým E1/E2/E3, DUB, p97 a iné.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • zbierka 214 malých chemikálií súvisiacich s ubikvitináciou, ktorú možno použiť na vysokovýkonný skríning s vysokým obsahom
  • NMR a HPLC validované na zabezpečenie vysokej čistoty a kvality
  • balené ako prášok alebo predrozpustené roztoky DMSO v 96/384 jamkovej platni s voliteľným 2D čiarovým kódom
  • veľkosť balenia 1 mg, 30 μL * 10 mM (v DMSO), 50 μL * 10 mM (v DMSO), 100 μL * 10 mM (v DMSO) a 250 μL * 10 mM (v DMSO)
  • produkty sú určené len na výskumné účely (nie sú určené na humánne, veterinárne alebo terapeutické použitie)
  • možnosť úpravy a prispôsobenia knižnice zlúčenín

 

Viac informácií tu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: