V prípade dopytov alebo iných otázok nás kontaktujte +421 905 565 759 / molchem@molchem.sk

Knižnica imuno-onkologických zlúčenín

Kód: L2170
Neohodnotené
Značka: Targetmol
Na vyžiadanie

Tradičná terapia rakoviny zahŕňa chirurgiu, radiačnú terapiu a chemoterapiu. S rýchlym rozvojom vedy a techniky v medicíne sa aktívne vyvíjajú nové spôsoby liečby rakoviny, ako je imunoterapia, cielená terapia, rádiofrekvenčná ablácia rakoviny. Imunoterapia rakoviny, tiež známa ako imunoonkológia, je forma liečby rakoviny, ktorá využíva silu vlastného imunitného systému tela na prevenciu, kontrolu a odstránenie rakoviny. Existuje niekoľko typov imunoterapie, vrátane: nešpecifickej imunoterapie, terapie T-buniek CAR, vakcín proti rakovine, inhibítorov kontrolných bodov atď. Väčšina látok na imunoterapiu rakoviny, ktoré sa vyvíjajú alebo schvaľujú, sú upravené T bunky zamerané na nádory alebo väčšinou biologické látky založené na protilátkach, ktoré sa zameriavajú na kaskádu imunitných kontrolných bodov. Cieľom zamerania je teraz objav a vývoj malých molekúl, ktoré pôsobia na intracelulárne ciele ovplyvňujúce imunomodulačné dráhy pri rakovine. Látky s malými molekulami, na rozdiel od biologických látok, ktoré riadia alebo umožňujú imunitnému systému útočiť na rakovinové bunky, predstavujú novú oblasť zamerania výskumu a vývoja v priemysle vývoja onkologických liekov.

Knižnica imuno-onkologických zlúčenín spoločnosti TargetMol starostlivo zhromažďuje 454 bioaktívnych zlúčenín zameraných na vnútrobunkové dráhy modulujúce vrodenú a adaptívnu imunitnú odpoveď, čo je výkonný nástroj pre výskum a objavovanie liekov.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • zbierka 454 zlúčenín pôsobiacich na imuno-onkologické terapeutické ciele môže byť použitá na vysokovýkonný a vysokoobsahový skríning
  • NMR a HPLC validované na zabezpečenie vysokej čistoty a kvality
  • balené ako prášok alebo predrozpustené roztoky DMSO v 96/384 jamkovej platni s voliteľným 2D čiarovým kódom
  • veľkosť balenia 1 mg, 30 μL * 10 mM (v DMSO), 50 μL * 10 mM (v DMSO), 100 μL * 10 mM (v DMSO) a 250 μL * 10 mM (v DMSO)
  • produkty sú určené len na výskumné účely (nie sú určené na humánne, veterinárne alebo terapeutické použitie)
  • možnosť úpravy a prispôsobenia knižnice zlúčenín

 

Viac informácií tu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: