V prípade dopytov alebo iných otázok nás kontaktujte +421 905 565 759 / molchem@molchem.sk

Knižnica epigenetických zlúčenín

Kód: L1200
Neohodnotené
Značka: Targetmol
Na vyžiadanie

Epigenetika je štúdium molekulárnych procesov, ktoré ovplyvňujú tok informácií medzi konštantnou sekvenciou DNA a variabilnými vzormi génovej expresie. To zahŕňa výskum jadrovej organizácie, metyláciu DNA, modifikáciu histónov a transkripciu RNA. Epigenetika má potenciál byť kľúčovým prvkom v zmene paradigmy nášho chápania starnutia, vývoja, rakoviny, srdcových chorôb, psychických porúch a iných chorôb. Napríklad epigenetické modifikácie majú značný vplyv na rakovinu. Zmeny vo vzore modifikácií histónov v promótorových sekvenciách ako epigenetická regulácia vedú k zmenám v štruktúre chromatínu, takže môžu byť príčinou zmenenej génovej expresie aktiváciou onkogénov.

Knižnica epigenetických zlúčenín od TargetMol, obsahuje 960 zlúčenín súvisiacich s epigenetickou reguláciou, môže byť použitá na výskum epigenetiky, vysokovýkonný skríning a skríning s vysokým obsahom pre nové lieky v epigenetickej modifikácii.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • zbierka 960 zlúčenín súvisiacich s epigenetickou reguláciou pre výskum v epigenetike, vysokovýkonný skríning (HTS) a skríning s vysokým obsahom (HCS)
  • štrukturálne rôznorodé, medicínsky aktívne a bunkovo priepustné
  • NMR a HPLC validované na zabezpečenie vysokej čistoty a kvality
  • balené ako prášok alebo predrozpustené roztoky DMSO v 96/384 jamkovej platni s voliteľným 2D čiarovým kódom
  • veľkosť balenia 1 mg, 30 μL * 10 mM (v DMSO), 50 μL * 10 mM (v DMSO), 100 μL * 10 mM (v DMSO) a 250 μL * 10 mM (v DMSO)
  • produkty sú určené len na výskumné účely (nie sú určené na humánne, veterinárne alebo terapeutické použitie)
  • možnosť úpravy a prispôsobenia knižnice zlúčenín

 

Viac informácií tu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: