V prípade dopytov alebo iných otázok nás kontaktujte +421 905 565 759 / molchem@molchem.sk

Knižnica črevných mikrobiálnych metabolitov

Kód: L2540
Neohodnotené
Značka: Targetmol
Na vyžiadanie

Črevný ľudský mikrobióm môže byť považovaný ako orgán, ktorý má rozhodujúce funkcie pre ľudský metabolizmus, trávenie, udržiavanie funkcie črevnej bariéry a imunomoduláciu. Ľudský metabolizmus je vysoko spojený so zmeneným zložením mikroflóry. Okrem toho je črevný mikrobióm spojený s mnohými chorobami, ktoré nie sú klasicky spojené s mikróbmi, ako sú metabolické choroby vrátane obezity a komplikácie súvisiace s obezitou, ako je nealkoholické stukovatenie pečene (NAFLD), inzulínová rezistencia a diabetes mellitus 2. typu (T2DM), reumatoidná choroba. artritída a psychické poruchy. Črevná mikroflóra prispieva k fyziológii hostiteľa prostredníctvom produkcie nespočetného množstva metabolitov. Tieto metabolity prejavujú svoje účinky v hostiteľovi ako signálne molekuly („posli“) a substráty pre metabolické reakcie, ako je ovplyvňovanie ľudskej energetiky, potláčanie zápalu prostredníctvom odlišných mechanizmov, regulácia homeostázy črevných epitelových buniek, odozva imunitných buniek a excitabilita neurónov atď. Štúdia črevného mikrobiálneho metabolitu preto pomôže pri objavovaní mechanizmov niektorých chorôb a vývoji vhodných a účinných terapií.

Knižnica od spoločnosti TargetMol zhromažďuje 614 črevných mikrobiálnych metabolitov, ktoré možno použiť pri výskume črevného mikrobiómu a súvisiaceho vývoja liekov.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • zbierka 614 črevných mikrobiálnych metabolitov, ktoré možno použiť na HTS a HCS
  • zahŕňa mastné kyseliny s krátkym reťazcom, aminokyseliny, vitamíny, sacharidy, lipidy a iné
  • efektívny nástroj pre výskum metabolizmu črevných mikrobiómov a súvisiaceho vývoja liekov
  • NMR a HPLC/LCMS validované na zabezpečenie vysokej čistoty a kvality
  • balené ako prášok alebo predrozpustené roztoky DMSO v 96/384 jamkovej platni s voliteľným 2D čiarovým kódom
  • veľkosť balenia 1 mg, 30 μL * 10 mM (v DMSO), 50 μL * 10 mM (v DMSO), 100 μL * 10 mM (v DMSO) a 250 μL * 10 mM (v DMSO)
  • produkty sú určené len na výskumné účely (nie sú určené na humánne, veterinárne alebo terapeutické použitie)
  • možnosť úpravy a prispôsobenia knižnice zlúčenín

 

Viac informácií tu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: