Vážení zákazníci, vzhľadom na rýchlo meniace sa ceny materiálov, dopravy a skladových zásob sa prosím na produkty dopytujte. Cenovú ponuku vám vypracujeme spravidla do 48h.

Kartell Labware

Kartell je jednou z prvých spoločností v Európe, ktorá začala používať plastové materiály na výrobu dizajnového nábytku, zariaďovacích doplnkov a bytových doplnkov.

Koncom 50. rokov 20. storočia evolúcia v experimentovaní s technologickým dizajnom viedla s veľkou intuíciou k vytvoreniu divízie Labware pre dodávky technických predmetov pre laboratóriá; divízia, ktorá dokáže čo najlepšie využiť materiály ako polypropylén, polystyrén, polyetylén a ponúka plast ako platnú alternatívu skla vďaka jeho ľahkosti, pevnosti, hospodárnosti a bezpečnosti.

Na realizáciu svojich výrobkov Labware používa Kartell viac ako štyridsať rôznych plastových materiálov. Výber plastov, ktoré používa, závisí od rôznych aplikácií výrobkov; z tohto dôvodu sú vo výrobnom procese dôležité prvky ako koncentrácie a časy kontaktu s chemickými činidlami, starnutie, tepelné namáhanie, agresívne detergenty, vystavenie U.V. žiarenia, sterilizácie a iných environmentálnych vplyvov.

2 položiek celkom
páska indikátorová mokrá sterilizácia

Sterilizačná indikátorová páska pre sterilizáciu v autokláve, 50 m.

Kód: MC-1052
páska indikátorová suchá sterilizácia

Sterilizačná indikátorová páska pre teplovzdušnú sterilizáciu, 50 m.

Kód: MC-1051

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom