V prípade dopytov alebo iných otázok nás kontaktujte +421 905 565 759 / molchem@molchem.sk

IDEIA™ Lyme Neuroborreliosis Kit

Kód: K602811-2
Neohodnotené
Skladom u výrobcu

Kvalitatívna enzýmová imunoanalýza na detekciu intratekálne produkovaných ľudských protilátok IgG a IgM proti Borrelia burgdorferi z klinických vzoriek. Výsledky testu sú určené na pomoc lekárom pri diagnostike lymskej neuroboreliózy. Zariadenie nie je automatizované, je určené len na profesionálne použitie a nie je sprievodnou diagnostikou.

Sada = 2x48T

Detailné informácie

Podrobný popis

Detegujte intratekálne produkované ľudské IgG a IgM protilátky proti Borrelia burgdorferi pomocou súpravy Thermo Scientific™ IDEIA™ Lyme Neuroborreliosis Kit. 

Lymská borelióza je multisystémová infekcia spôsobená kliešťami prenášanou spirochétou Borrelia burgdorferi sensu lato. Postihnutie nervového systému, neuroborelióza, je častým a závažným prejavom lymskej boreliózy. Neuroborelióza sa vyvinie približne u 10 % pacientov, ktorí neboli liečení na primárne štádium lézie. Je potrebný citlivý a spoľahlivý diagnostický test na neuroboreliózu, pretože existuje množstvo iných ochorení s podobnými príznakmi a na rozdiel od týchto ochorení sa neuroborelióza môže liečiť antibiotikami.

Na diferenciálnu diagnostiku lymskej neuroboreliózy od iných potenciálnych príčin podobných príznakov použite súpravu IDEIA Lyme Neuroborreliosis Kit.

  • jednoduché tekuté činidlá a koncentráty pripravené na použitie uľahčujú realizáciu a vykonávanie testu
  • vynikajúca citlivosť a špecifickosť - vysokokvalitné, dobre charakterizované protilátky používané v teste poskytujú vynikajúcu citlivosť a špecifickosť
  • ľahko čitateľné výsledky
  • skladovanie pri 2°C to 8°C
  • na diagnostické použitie in vitro

Viac informácií o produkte sa dozviete tu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: