Vážení zákazníci, vzhľadom na rýchlo meniace sa ceny materiálov, dopravy a skladových zásob sa prosím na produkty dopytujte. Cenovú ponuku vám vypracujeme spravidla do 48h.

BRAND

Skupina Brand Group so svojimi členmi BRAND, VACUUBRAND a VITLAB dnes predstavuje po celom svete dôveryhodného partnera pre našich zákazníkov v laboratóriách biologických vied, farmaceutického a chemického priemyslu a procesnej analytike.

Odmerné sklo je najdôležitejšou skupinou výrobkov spoločnosti BRAND. Technické inovácie, ako napríklad presné odstupňovanie, zabezpečili zákazníkom jednoduchšiu a efektívnejšiu prácu s výrobkami BRAND. S produktovými značkami, ako je BLAUBRAND®, spoločnosť zdôrazňuje svoje odlišné postavenie a etabluje sa ako dodávateľ prémiovej kvality.

Firma vyvíja, vyrába a distribuuje vysokokvalitné a inovatívne laboratórne zariadenia, vákuové pumpy, pipety, dávkovače a spotrebný tovar. Cieľom je zjednodušiť, uľahčiť a zefektívniť prácu v laboratóriu pomocou inovatívnych výrobkov, dokonalej kvality a spoľahlivých služieb.

1 položiek celkom
Parafilm M netoxická fólia
Super cena

Parafilm M je tesniaca fólia zabraňujúca kontaminácií vzoriek a odparovaniu. Má výbornú schopnosť naťahovať sa až o 200%, priľne aj okolo nepravidelných tvarov a...

Kód: BRN-701605

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom