V prípade dopytov alebo iných otázok nás kontaktujte +421 905 565 759 / molchem@molchem.sk

Súpravy ELISA SARS-CoV-2

SARS-CoV-2 je vírus, ktorý môže spôsobiť závažné akútne respiračné zlyhanie a vo veľkom rozsahu sa šíri v populácii. Jeho existencia a prenos predstavujú vážnu hrozbu pre ľudský život a fyzické zdravie a v posledných rokoch spôsobil najzávažnejší incident v oblasti verejného zdravia na svete.

SARS-CoV-2 má niekoľko štrukturálnych proteínov vrátane hrotu (S), obalu (E), membrány (M) a nukleokapsidu (N). Proteín hrotu (S) obsahuje doménu viažucu receptory (RBD), ktorá je zodpovedná za rozpoznávanie receptora na povrchu bunky, angiotenzín konvertujúceho enzýmu-2 (ACE2). Zistilo sa, že RBD proteínu S SARS-CoV-2 silne interaguje s ľudským receptorom ACE2, čo vedie k endocytóze do hostiteľských buniek hlbokých pľúc a replikácii vírusu.

Na účinný a rýchly skríning asymptomatických, ťažko chorých pacientov a vyliečených pacientov SARS-CoV-2 medzi rozsiahlymi populáciami je mimoriadne dôležité použitie molekulárnej biológie a imunologickej technológie. S cieľom pomôcť pri výskume SARS-CoV-2 vyvinula spoločnosť Elabscience 9 typov súprav ELISA na analýzu antigénov a protilátok súvisiacich so SARS-CoV-2, ktoré dokážu uspokojiť výskumné potreby zákazníkov.

Zoznam produktov nájdete tu.

Najpredávanejšie

elisa 1
SARS-CoV-2 Nucleocapsid Protein IgM ELISA Kit
Skladom u výrobcu
Kód: E-EL-E601
 
elisa 1
SARS-CoV-2 Nucleocapsid Protein IgG ELISA Kit
Skladom u výrobcu
Kód: E-EL-E600
 
2 položiek celkom
elisa 1

ELISA súprava sa vzťahuje na kvalitatívne stanovenie in vitro SARS-CoV-2 nukleokapsidového proteínu IgG v sére alebo v plazme pacientov s pneumóniou infikovaných SARS-CoV-2.  

Kód: E-EL-E600
elisa 1

ELISA súprava sa vzťahuje na kvalitatívne stanovenie in vitro SARS-CoV-2 nukleokapsidového proteínu IgM v sére alebo v plazme pacientov s pneumóniou infikovaných SARS-CoV-2.  

Kód: E-EL-E601

Ak ste hľadaný produkt u nás nenašli, obráťte sa na našich predajcov, radi Vám vypracujeme cenovú ponuku.