V prípade dopytov alebo iných otázok nás kontaktujte +421 905 565 759 / molchem@molchem.sk

Knižnica zlúčenín proti rakovine prsníka

Kód: L2191
Neohodnotené
Značka: Targetmol
Na vyžiadanie

Rakovina prsníka je nekontrolovaný rast buniek prsníka. U žien je rakovina prsníka druhou najčastejšou diagnostikovanou rakovinou po rakovine kože (a druhou najčastejšou príčinou úmrtí na rakovinu po rakovine pľúc. Existuje niekoľko typov rakoviny prsníka a sú rozdelené do dvoch hlavných kategórií: neinvazívne alebo in situ (duktálne alebo lobulárne) a invazívne (duktálne alebo lobulárne). Okrem toho možno rakovinu prsníka rozdeliť do štyroch molekulárnych podtypov: „bazálna“ podskupina, podskupina riadená hlavne amplifikáciou a nadmernou expresiou HER2, luminálna skupina A a luminálna B skupina. V závislosti od štádia rakoviny a molekulárneho typu sa možnosti liečby a prognózy rakoviny prsníka líšia: kombinácia chirurgického zákroku, rádioterapie, chemoterapie, hormonálnej terapie a/alebo podávania cielenej terapie (anti-HER2) alebo non-HER2 cielenej terapie. Táto knižnica od spoločnosti TargetMol zhromažďuje 1965 zlúčenín súvisiacich s rakovinou prsníka, vrátane všetkých hlásených zlúčenín s terapeutickým účinkom proti rakovine prsníka a zlúčenín zameraných na súvisiace ciele v signálnej dráhe. Je to výkonný nástroj na objavovanie liekov na rakovinu prsníka.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • zbierka 1965 zlúčenín s terapeutickou aktivitou proti rakovine prsníka alebo zameraná na hlavné signálne dráhy rakoviny prsníka
  • môže byť použitá na objavovanie liekov proti rakovine prsníka a na štúdium mechanizmov
  • ciele zahŕňajú HER-2, VEGF, EGFR, PARP, CDK4/6, HSP, PD-1, SET7/9, BRCA a iné
  • niektoré zlúčeniny boli na trhu alebo v klinických skúškach
  • NMR a HPLC validované na zabezpečenie vysokej čistoty a kvality
  • balené ako prášok alebo predrozpustené roztoky DMSO v 96/384 jamkovej platni s voliteľným 2D čiarovým kódom
  • veľkosť balenia 1 mg, 30 μL * 10 mM (v DMSO), 50 μL * 10 mM (v DMSO), 100 μL * 10 mM (v DMSO) a 250 μL * 10 mM (v DMSO)
  • produkty sú určené len na výskumné účely (nie sú určené na humánne, veterinárne alebo terapeutické použitie)
  • možnosť úpravy a prispôsobenia knižnice zlúčenín

 

Viac informácií tu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: