V prípade dopytov alebo iných otázok nás kontaktujte +421 905 565 759 / molchem@molchem.sk

Knižnica ľudských endogénnych metabolitov

Kód: L2500
Neohodnotené
Značka: Targetmol
Na vyžiadanie

Ľudské endogénne metabolity, ktoré sú produkované a nachádzajúce sa v ľudskom tele, zahŕňajú predovšetkým sacharidy, bioaktívne peptidy, nukleozidy a nukleové kyseliny, endogénne regulačné faktory, cytokíny a proteíny. Tieto metabolity sa často podieľajú na základných fyziologických procesoch v tele.Ľudské endogénne metabolity môžu slúžiť ako diagnostické biomarkery. Napríklad v oblasti výskumu rakoviny sa metódy diagnostiky malígnych nádorov, skríning liekov a hodnotenie toxicity liekov na základe abnormálnych zmien v charakteristických malomolekulových metabolických biomarkeroch vnútri a mimo nádorových buniek stali hotspotom pre výskum.

Knižnica pozostáva z výberu 508 ľudských endogénnych metabolitov, ktoré slúžia ako účinné nástroje na skúmanie mechanizmov ochorení a objavovanie nových liekov.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • zbierka 508 vybraných ľudských endogénnych metabolitov pre vysokovýkonný a vysokoobsahový skríning
  • niektoré produkty sú už schválené alebo sú v klinickej fáze, čo naznačuje biologickú bezpečnosť a významnú biologickú aktivitu
  • knižnica obsahuje: karboxylové kyseliny, aminokyseliny, biogénne amíny, polyamíny, nukleotidy, koenzýmy, vitamíny, uhľohydráty, mastné kyseliny, lipidy, steroidy, hormóny a rôzne ďalšie zlúčeniny súvisiace s metabolizmom
  • NMR a HPLC/LCMS validované na zabezpečenie vysokej čistoty, kvality a zníženie falošnej pozitivity
  • balené ako prášok alebo predrozpustené roztoky DMSO v 96/384 jamkovej platni s voliteľným 2D čiarovým kódom
  • veľkosť balenia 1 mg, 30 μL * 10 mM (v DMSO), 50 μL * 10 mM (v DMSO), 100 μL * 10 mM (v DMSO) a 250 μL * 10 mM (v DMSO)
  • produkty sú určené len na výskumné účely (nie sú určené na humánne, veterinárne alebo terapeutické použitie)
  • možnosť úpravy a prispôsobenia knižnice zlúčenín

 

Viac informácií tu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: