Vážení zákazníci, vzhľadom na rýchlo meniace sa ceny materiálov, dopravy a skladových zásob sa prosím na produkty dopytujte. Cenovú ponuku vám vypracujeme spravidla do 48h.

Vital Oxide

Kód: MC-VO500
Na vyžiadanie

Dezinfekčný prípravok Vital Oxide účinne ničí choroboplodné zárodky na tvrdých i mäkkých povrchoch. Likviduje až 40 typov baktérií, vírusov a plesní vrátane Covid-19, HIV, chrípky, eboly, H1N1, norovírusu, hepatitída A,B,C a iných.

Objem 500 ml s rozprašovačom, balenie 5L a 10L.

Detailné informácie

Podrobný popis

Extra silné zloženie dezinfekcie s technológiou 7 v 1 pri dezinfekcii zároveň čistí, eliminuje alergény i zápach. Prípravok je vďaka obsahu vodnej bázy šetrný k povrchom aj životnému prostrediu. Po aplikácii sa mení na jednoduchú soľ a nezanecháva škodlivé látky.

Vďaka koncentrácii 2000 ppm nájde využitie predovšetkým v nemocničnom prostredí, ale aj v ďalších oblastiach, akými sú priemysel, školy, športoviská, verejná doprava a podobne.

Dezinfekčný prípravok pre nemocničné prostredie Vital Oxide zaisťuje 99,999 % dezinfekciu za menej ako 60 sekúnd. Ide o jednostupňový roztok, ktorý dezinfikuje a dezodorizuje tvrdé nepórovité nemocničné a lekárske povrchy jedným krokom bez nutnosti oplachovania. Použitý môže byť na predčistenie alebo dekontamináciu kritických lekárskych prístrojov pred sterilizáciou s vysokou úrovňou dezinfekcie. Výrobok nie je vhodné používať ako konečný sterilizačný/dezinfekčný prostriedok vysokej úrovne na povrch medicínskych nástrojov, ktoré sa priamo zavádzajú do ľudského tela.

Registračné číslo: bio/612/D/20/CCHLP.

Dodatočné parametre

Kategória: Špeciálna dezinfekcia
Záruka: 2 roky