Vážení zákazníci, vzhľadom na rýchlo meniace sa ceny materiálov, dopravy a skladových zásob sa prosím na produkty dopytujte. Cenovú ponuku vám vypracujeme spravidla do 48h.

SARS-CoV-2 (2019-nCoV) IgG/IgM Lateral Flow Assay Kit (Whole Blood/ Serum/ Plasma)

Kód: E-HD-C044
Neohodnotené
Značka: Elabscience
Na vyžiadanie

Súprava je vhodná na kvalitatívnu detekciu protilátok IgG a IgM špecifických pre SARS-CoV-2 (2019-nCoV) v ľudskej krvi, sére alebo plazme. 

Slúži ako pomôcka pri vedeckom výskume primárnych a sekundárnych SARS-CoV. -2 (2019-nCoV) infekcií na princípe rýchlej chromatografickej imunoanalýzy.

Tento produkt je vhodný len na výskumné použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecifikácia:

  • nie je potrebné žiadne špeciálne vybavenie
  • vizuálna interpretácia, výsledok testu do 10-15 minút
  • princíp GICA
  • test je vhodný pre podozrivých pacientov so symptómami, miernymi symptómami alebo dokonca bez symptómov, tiež na testovanie osôb s blízkym kontaktom infikovaných pacientov a osôb pod karanténnou kontrolou

Obsah súpravy: testovacie kazety (40ks balené v ochrannej fólii), plastové pipety na jednorázové použitie (40 ks), nádoba s roztokom (7 ml), návod na použitie

Skladovanie: súprava sa môže skladovať pri izbovej teplote alebo v chladničke (2-30°C). Dátum exspirácie je uvedený na obale, neodporúča sa používať po skončení exspirácie. Súprava sa nesmie zmrazovať.

Viac informácií tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Covid-19
Záruka: 1 rok