Vážení zákazníci, vzhľadom na rýchlo meniace sa ceny materiálov, dopravy a skladových zásob sa prosím na produkty dopytujte. Cenovú ponuku vám vypracujeme spravidla do 48h.

neodisher® Z

Kód: 10448722 10448723 10448721 Zvoľte variant
Značka: Dr. Weigert
Na vyžiadanie Na vyžiadanie Na vyžiadanie Zvoľte variant
Objem / Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Neodisher® Z neutralizuje alkalické zvyšky z hlavného umývania pri strojovom procese umývania. V predumytí spoľahlivo odstraňuje zvyšky rozpustné v kyselinách. Neodisher® Z ponúka vysoký stupeň ochrany materiálu a je teda vhodný pre anesteziologické vybavenie, chirurgické nástroje a iný citlivý materiál. Nie je vhodný pre kyslé predumytia predmetov a dielov z eloxovaného hliníka a tiež pochrómovaných a poniklovaných dielov. Neodisher® Z je na báze organických kyselín. Neobsahuje fosfáty, kyselinu fosforečnú, zlúčeniny dusíka a tenzidy, preto môže byť používaný pre citlivé skúšky vody v laboratóriách určených pre analýzu vody. Obsah P2 O5 v koncentráte je < 10 ppm P2 O5.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné oblasti použitia:
Neutralizačný prostriedok pre strojové umývanie chirurgických nástrojov, anestéziologického vybavenia, kontajnerov, operačnej obuvi, dojčenských fliaš a iného zdravotníckeho vybavenia. Rovnako sa používa na neutralizáciu alebo kyslé predumytie laboratórneho skla v priemyselných, vodohospodárskych a zdravotníckych laboratóriách.