Rýchlotest COVID-19 IgG/IgM Rapid Test

Kód: UNCOV-40
Novinka Tip
Značka: Elabscience
Skladom

Certifikovaný COVID-19 IgG/IgM kazetový rýchlotest je imunochromatografický test na rýchle kvalitatívne zisťovanie rozdielov medzi IgG a IgM protilátkami na COVID-19 z celkovej krvi, krvného séra a krvnej plazmy.

Výsledok testu detegujú červeno sfarbené prúžky na kazete. Detekcia protilátok pritom závisí od výšky produkcie protilátok v tele, čo sa u jednotlivých pacientov líši vzhľadom na rôzne faktory, akými je celková imunita, vek, pohlavie, váha a pod.

Výsledok testu do 10 minút po aplikácii vzorky, exspiračná doba 1 rok od dátumu výroby testu.

Balenie obsahuje 5 ks testu. Vhodné na domáce použitie (IVD certifikát) aj profesionálne použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecifikácia:

  • nie je potrebné žiadne špeciálne vybavenie
  • intuitívna vizuálna interpretácia
  • rýchly a jednoduchý odber vzorky krvi z prsta, výsledok testu do 10 minút
  • test je vhodný pre podozrivých pacientov so symptómami, miernymi symptómami alebo dokonca bez symptómov, tiež na testovanie osôb s blízkym kontaktom infikovaných pacientov a osôb pod karanténnou kontrolou

Obsah súpravy: 5 ks testovacie kazety (balené v ochrannej fólii), 5 ks plastové pipety na jednorázové použitie, 5 ks jednorázová sterilná ihla (lanceta), 1 ks nádoba s reagentom, 5 ks dezinfekčná utierka, návod na použitie

Skladovanie: súprava sa môže skladovať pri izbovej teplote alebo v chladničke (2-30°C). Dátum exspirácie je uvedený na obale, neodporúča sa používať po skončení exspirácie. Súprava sa nesmie zmrazovať.

Viac informácií tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Covid-19
Záruka: 1 rok