Vážení zákazníci, vzhľadom na rýchlo meniace sa ceny materiálov, dopravy a skladových zásob sa prosím na produkty dopytujte. Cenovú ponuku vám vypracujeme spravidla do 48h.

Antigénový rýchlotest SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit

Kód: COV2AG-25
Tip
Neohodnotené
Na vyžiadanie

Rýchly antigénový test na in vitro kvalitatívnu detekciu antigénu koronavírusu SARS-CoV-2 v ľudských orofaryngeálnych výteroch, nazálnych výteroch a nazofaryngeálnych výteroch.

Výsledok testu do 10 minút po aplikácii vzorky, exspiračná doba je nastavená na 18 mesiacov od dátumu výroby testu.

Balenie obsahuje 25 ks testov.

Vhodné na profesionálne použitie (IVD certifikát). Odporúčame aby odber vzorky a vyhodnotenie testu vykonal profesionálny zdravotník. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecifikácia:

  • nie je potrebné žiadne špeciálne vybavenie
  • intuitívna vizuálna interpretácia
  • detekuje prítomnosť vírusu do jedného týždňa od nakazenia s takmer 100% presnosťou
  • výsledok testu do 10 minút

Obsah súpravy: 25 ks testovacie kazety (balené v ochrannej fólii s desikantom), 25 ks sterilných odberových tampónov balené samostatne, 25 ks skúmaviek s extračným pufrom, 25 ks uzáverov s kvapkadlom, 1ks papierový stojan na skúmavky, návod na použitie v slovenskom jazyku

Skladovanie: súprava sa môže skladovať pri izbovej teplote alebo v chladničke (2-30°C). Dátum exspirácie je uvedený na obale, neodporúča sa používať po skončení exspirácie. Súprava sa nesmie zmrazovať.

Princíp testuTáto súprava využíva sendvičovú metódu a technický princíp imunochromatografie koloidného zlata na kvalitatívne stanovenie antigénu
SARS -CoV -2. Počas testu sa vzorka nakvapká do jamky na vzorku a uskutoční sa chromatografia s kapilárnym účinkom. Antigén SARS-CoV-2
vo vzorke sa skombinoval s monoklonálnou protilátkou I označenou koloidným zlatom SARS-CoV-2 a potom sa rozšíril do testovacej oblasti.

Je zachytený ďalšou potiahnutou protilátkou (SARS-CoV-2 monoklonálna protilátka II), aby vytvoril komplex a zhromaždil sa v testovacej oblasti (línia T). Oblasť kontroly kvality je potiahnutá kozou anti -myšacou protilátkou a protilátka označená koloidným zlatom je zachytená za vzniku komplexu a agregátu v oblasti kontroly kvality (línia C).

Ak čiara C neukazuje farbu , znamená to, že výsledok je neplatný a túto vzorku je potrebné znova otestovať.

Testovacia súprava SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test, kat. č. CoV2Ag-25 spĺňa požiadavky smernice EU č. 98/79/EC pre in vitro zdravotnícke pomôcky, Príloha III. V rámci uvedenej smernice uvedený produkt náleží do kategórie ostatné zdravotnícke pomôcky in vitro.

Viac informácií tu.

Brožúra k stiahnutiu tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Covid-19
Záruka: 1 rok