Vážení zákazníci, vzhľadom na rýchlo meniace sa ceny materiálov, dopravy a skladových zásob sa prosím na produkty dopytujte. Cenovú ponuku vám vypracujeme spravidla do 48h.

0.3ml 96-jamkové MTP platne, základňa v tvare U (100 ks)

Kód: 4TI-0110
1 hodnotenie
Na vyžiadanie

200 µl, 300 µl alebo 330 µl okrúhle jamky, základňa v tvare U alebo V, číry polypropylén, teraz taktiež k dispozícii: platnička s nízkou väzbou s ultranízkymi vlastnosťami viazania DNA

Detailné informácie

Podrobný popis

Tieto platničky sa vyrábajú v čistých priestoroch, ktoré sú certifikované bez obsahu RNázy, DNázy, ľudskej genómovej DNA a endotoxínov. Používa sa len panenský polypropylén najvyššej medicínskej kvality s vysokou odolnosťou voči chemikáliám ako sú DMSO, fenol a chloroform. Tieto platničky s okrúhlymi jamkami sú vhodné pre väčšinu aplikácii, pretože redukujú efekt kvapiek a vzlínanie. Platničky s dnom v tvare U sú lepšie na umývanie, miešanie, peletovanie a poskytujú veľký povrchový priestor. Platničky s dnom v tvare V sú najlepšie na zrážanie, odstreďovanie a regeneráciu malého objemu. Štandardná SBS stopa zabezpečuje jeho kompatibilitu s automatizáciou. Tieto platne sa bežne používajú ako zberné, skladovacie alebo manipulačné platne.

Viac info kliknite sem